Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdują się pytania zadawane przez naszych klientów. Eksperci marki i am ink! pmu, dołożyli wszelkich starań, aby jak najlepiej odpowiedzieć na wszystkie niżej wymienione kwestie.

 • Jak długo utrzymują się efekty makijażu permanentnego wykonanego pigmentami Permanent World?

  Czas utrzymywania się efektów makijażu permanentnego w dużej mierze zależy od indywidualnych predyspozycji skórnych każdej klientki. Ogromny wpływ na długotrwałość efektu ma kondycja skóry oraz jej rodzaj. Pigmentacja może utrzymywać się od kilku miesięcy nawet do kilku lat.

 • Czy pigmenty Permanent World są bezpieczne dla skóry?

  Najwyższej jakości pigmenty Permanent World zostały wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanych i bezpiecznych substancji aktywnych, dzięki czemu nie wywołują one podrażnień i niepożądanych efektów ubocznych. Produkty spełniają wszystkie normy i zalecenia, które dopuszczają je do bezpiecznego kontaktu ze skórą. Należy jednak pamiętać, że każda skóra jest inna, dlatego też przed przystąpieniem do zabiegu należy przeprowadzić dokładny wywiad i próby uczuleniowe, które wykluczą możliwość uczulenia.

 • Czy produkty Permanent World mogą być wykorzystywane do domowych zabiegów?

  Zarówno wszystkie sprzęty marki Permanent World, jak również pigmenty i kosmetyki przeznaczone są tylko i wyłącznie do profesjonalnego użytku w salonach kosmetycznych oraz placówkach zajmujących się wykonywaniem makijażu permanentnego. Zabieg pigmentacji zawsze powinien być przeprowadzany przez doświadczonych specjalistów, w przeciwnym wypadku może dojść do narażenia zdrowia oraz do uzyskania niepożądanych efektów ubocznych.

 • Czy dostanę gwarancję na urządzenia Permanent World?

  Wszystkie urządzenia i akcesoria Permanent World objęte są gwarancją. Długość okresu ochronnego jest indywidualna dla każdego produktu.

 • Czy istnieje możliwość osobistego odbioru zamówienia?

  Odbiór osobisty możliwy jest w naszym oddziale znajdującym się pod adresem:
  40-113 Katowice
  ul. Ściegiennego 2
  tel.+48 512 773 626
  od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00 – 16:00

  Więcej szczegółów znajduje się na stronie Dostawa i płatności

 • Czy mogę zostać dystrybutorem marki Permanent World?

  Oczywiście istnieje taka możliwość. Jeżeli jesteś zainteresowana/y współpracą z naszą marką zachęcamy do kontaktu przez specjalnie przygotowany formularz kontaktowy.

 • Chcę zrobić zakupy hurtowe – czy to możliwe?

  W celu dokonania zakupu większej ilości produktów w sklepie permanentworld.com skontaktuj się z nami przez specjalny formularz. Wypełniając go, koniecznie wybierz temat wiadomości, zaznaczając „Zakupy hurtowe”

 • Jak długo trwa realizacja zamówienia?

  Zespół Permanent World codziennie dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w jak najszybszym czasie. Staramy się, żeby każda przesyłka została wysłana tuż po zaksięgowaniu wpłaty. Dostawa towaru trwa 2 dni robocze.