Aleksandra Kotlarz
phone: +48 730 092 175

Właścicielka salonu kosmetycznego PermaMania w Gorzowie Wielkopolskim. Absolwentka rocznej szkoły makijażu permanentnego, która otrzymała dyplom z wyróżnieniem. Doświadczona i ambitna profesjonalistka, dla której praca jest największą pasją.

Joanna Wesołowska
phone: +48 660 813 999

Właścicielka profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Dyplomowana i doświadczona linergistka o wykształceniu medycznym. Absolwentka rocznej szkoły makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej w Broadway Beauty

Jolanta Leszczyńska
phone: +48 504 965 982

Doświadczona właścicielka salonu kosmetycznego w Gdańsku. Licencjonowany kosmetolog, linergista oraz trener makijażu PMU. Profesjonalistka z prawdziwą pasją, dla której upiększanie to najważniejszy cel. Ambitna i pracowita swoje umiejętności rozwija zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Karolina Kwiatkowska
phone: +44 747 20 09 656

Właścicielka salonu kosmetycznego K M permanent make up and plasma clinic w Wielkiej Brytanii. Doświadczona linergistka oraz pasjonatka kobiecego piękna. Ambitna profesjonalistka, której celem jest nieustanny rozwój i dążenie do perfekcji.

Karolina Rydlewska
Karolina Rydwelska
phone: +48 785 944 081

Kosmetolog i linergistka posiadająca certyfikację międzynarodowej Akademii iColor. To wyjątkowo utalentowany ekspert doceniony przez specjalistów z całego świata i wyróżniony m.in. międzynarodową odznaką Microblading & PMU World Association Pro Artist.

Karolina Sobczyńska-Bartos
phone: +48 42 658 92 51

Z wykształcenia kosmetolog, promotor zdrowia oraz dietetyk. Kobieta o wielu talentach. Wykładowca akademicki, szkoleniowiec oraz autor szkoleń w branży beauty. Konsultant licznych marek medycznych i kosmetycznych. Tłumasz j.angielskiego medycznego.

Katarzyna Kamińska Dziobko
phone: +48 669 067 440

Właścicielka Studia Urody Kasia Dziobko w Skwierzynie. Dyplomowana i doświadczona Linergistka oraz Certyfikowany Trener Makijażu permanentnego. PMU to jej największa pasja. Dodatkowo z zamiłowania zajmuje się wizażem oraz stylizacją rzęs.

Marcin Szymoniak
phone: +48 510 097 756

Doświadczony linergista, którego największą pasją jest to, co robi. Jak mówi sam o sobie – uwielbia wydobywać piękno z każdego człowieka. Jego specjalizacją jest makijaż permanentny oraz mikropigmentacja skóry głowy.

Sylwia Marcjanik
phone: +48 504 951 265

Właścicielka studia tatuażu Just Ink Tattoo. Specjalistka w dziedzinach takich jak szkic i akwarela. Doświadczona charakteryzatorka, fotografka, a także miłośniczka sztuki. Makijażem permanentnym zajmuje się od 2018 roku. PMU to jedna z jej największych pasji.

Monika Wernio-Koprowicz
phone: +48 667 355 081

Właścicielka salonu kosmetycznego Beauty Room. Absolwentka rocznej szkoły trenerskiej Broadway Beauty. Pasjonatka kobiecego piękna i ogromnej estetyki.

Klaudia Szczotka
phone: +48 537 337 353

Certyfikowana linergistka oraz trener makijażu permanentnego. Studentka kosmetologii Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Ciągła chęć samokształcenia jest idelanym wyznacznikiem wiedzy oraz jakości przeprowadzanych szkoleń. Właściciel salonu kosmetycznego @Naturalna Centrum Urody oraz centrum szkoleniowego Master of beauty.

Magdalena Janicka
Magdalena Janicka
phone: +48 722 308 308

Właścicielka oraz założycielka Centrum Szkoleniowego Metamorfoza, Salonu Permanent Make Up Magdalena Janicka oraz Studia fryzjersko-kosmetycznego Metamorfoza w Strzelcach Opolskich. Tytułowana licznymi dyplomami oraz certyfikatami z zakresu makijażu permanentnego. Ukończyła College Elite Permanent Trainer w Warszawie z wynikiem bardzo dobrym. Prowadzi szkolenia z zakresu makijażu permanentnego, fryzjerstwa oraz kosmetyki.

Krzysztofa Przybysz
Krzysztofa Przybysz
phone: +48 516 036 206

Właścicielka Salonu Kosmetycznego i Centrum Szkoleniowego Newcomer w Bydgoszczy . W branży od 19 lat . Dyplomowany instruktor stylizacji paznokci oraz trener makijażu permanentnego . W 2019 roku zajęła 1 miejsce w Mistrzostwach Zdobień Paznokci, a w stylizacji brwi 4 miejsce . Ukończyła wiele szkół i studiów m. in . Podologię i Dermatologię w kosmetologii . Uwielbia szkolić , to jej największa pasja . Stawia sobie wysoką poprzeczkę na samorozwój . Jej motto to „Wszystko jest możliwe , a to niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu”

Łucja Pawlus-Boroń
Łucja Pawlus-Boroń
phone: +48 508 091 005

Linergistka, Trener makijażu permanentnego, Szkoleniowiec Genius Brow Polska, właścicielka Instytutu Urody oraz Placówki szkoleniowej ŁPB w Łomży. Laureatka 3 miejsca na mistrzostwach Świata w makijażu permanentnym Prelegent wydarzeń w branży beauty Makijaż permanentny pochłania 100% jej aktywności zawodowej na co dzień w kontakcie z klientem jak i kursantem. Dwukrotna finalistka mistrzostw Polski, jak i międzynarodowych. Uczestniczka najważniejszych wydarzeń w branży PMU, Ukończyła szkolenia u najlepszych mistrzów makijażu permanentnego z całego świata i ciągle pogłębia swoje doświadczenia i nową wiedzę z dziedziny, która stała się jej prawdziwą pasją, co w pełni chce przekazać swoim kursantom.

Sylwia Ziomek
Sylwia Ziomek
phone: +48 790 220 792

Sylwia Ziomek jestem właścicielem salonu kosmetyczno-fryzjerskiego Be Beauty w Wyszkowie. Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu kosmetologi jak i pigmentcji. Ukończyłam liczne kursy ale najważniejszym było ukończenie szkoły Trenerskiej w Broadway Beauty, po czym przekonałam się , że moja praca to moja pasja od wielu lat.

Katarzyna Radecka
Katarzyna Zdunowska
phone: +48 502 921 401

Nazywam się Katarzyna Zdunowska , jestem właścicielką Perfect Beauty Studio w Starachowicach . W Branży beauty jestem od 17 lat. Od 2018 roku Jestem dyplomowaną linergistką ,a od 2020 certyfikowanym trenerem makijażu permanentnego. Subtelne podkreślanie kobiecego piękna to moja pasja i mój cel.