Nowe urządzenia Permanent World Charakteryzują się dużą mocą pracy igły oraz precyzją wkłucia bez względu na gęstość i twardość skóry. W wyniku tego minimalizuje się urazy i krwawienie. Mocne i precyzyjne wejście igły w głąb skóry, sprawia, że uzyskujemy równą, nieposzarpaną linię nakłuć. Zastosowana w rękojeści innowacyjna technologia zapewnia niezmienną częstotliwość i moc pracy urządzenia, pomimo zróżnicowanej struktury skóry. Dzięki temu w skórze zostaje więcej pigmentu, a czas gojenia po zabiegu jest zdecydowanie skrócony.

Laser Perfect Q-switch Nd:Yag  do usuwania tatuaży, makijażu permanentnego oraz zabiegu Carbon Peell. Laser o większej energii a także dłuższej energii impulsu w porównaniu z Laser Q-switch Nd Yag NEW, co daje jeszcze skuteczniejsze i szybsze efekty zabiegowe. Uwaga przy zakupie urządzenia całodniowe, profesjonalne szkolenie w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu lub Warszawie gratis !!!
Brak w magazynie
Laser Pico Expert do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego oraz wykonywania zabiegu peelingu węglowego. Dzięki nowoczesnej technologii emitowania wiązki laserowej w piksosekundach zabieg wykonuje się szybciej oraz mniej boleśnie. Laser Pico Expert to profesjonalne, wysokiej klasy urządzenie. Uwaga przy zakupie urządzenia całodniowe, profesjonalne szkolenie w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu lub Warszawie gratis !!!
Brak w magazynie
Laser nowej generacji, który dzięki ultrakrótkim impulsom, wielokrotnie krótszym od najpopularniejszego i najbardziej rozpoznawalnego impulsu nanosekundowego, odznacza się niezwykle wysoką skutecznością i precyzją stosowania. Uwaga przy zakupie urządzenia całodniowe, profesjonalne szkolenie w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu lub Warszawie gratis !!!
Brak w magazynie
Urządzenie Shine
16 900,00 
Profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego marki permanent World. Opatentowana technologia. Jakość i precyzja, szybka i cicha praca, bezpiecznie i bezboleśnie, bez drgań i wibracji.